30. 3. - 3. 4. 2020

ČJ, MA, VL, PŘV

ČJ:

PS str. 10 a 11 (kromě 10/1 - slohové cvičení - dopis - Ten je v dobrovolných projektech).

MA:

Uč. str. 77/10

Uč. str. 79/20

Uč. str. 80/1, 2, 4 (porovnat pomocí znaků <,=,>)

PŘV poslat do 12. 4. 2020:

V tabulce: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1MdvcgPgaT_56muJzU5G9sjnPEzzfwKXWIbKTSVcDHyQ/edit?usp=sharing

se žák zapíše k jedné soustavě, ke které vytvoří zajímavý plakát velikosti A3 (2x A4 vedle sebe).

Zpracování:

1. Převážně výtvarné + nejdůležitější informace k dané soustavě.
  2. Pracuje s učebnicí, encyklopediemi, internetem.
  3. Nejlépe se spojí se spolužáky, kteří se zapsali k dané soustavě a spolupracují na tom, jak by měl plakát vypadat a co by měl obsahovat (ale každý odevzdá svůj).
  4. Na práci budou uvedené zdroje (internetový zdroj - celá adresa, odkazující na přesnou stranu, ze které žák čerpal).

VL:

PS str. 10

Projít si učebnici str. 25 - 27 kapitola: Obrození měšťanské společnosti (konec 18., 1. polovina 19. století), a do sešitu (nebo na papír) vypracovat Otázky a úkoly (Zapište si a naučte se) na konci kapitoly.

Doporučuji si k práci pustit na youtube videa: Dějiny udatného českého národa díl 82 a 83

TV, HV, VV, SP

Úkoly dobrovolné. Pro ukrácení dlouhých chvil. Pro strávení času celé rodiny. Pokud některý nebude splněn, nic se nestane.

TV:

Pokračuj v cvičení z minulého týdne (Zkus si každý den udělat 10x dřep, 10x dřep s výskokem, 10x klik, 5x klik s tlesknutím, 10x leh sed). Vytvoř si tabulku, kde si budeš každý den zapisovat, co jsi odcvičil/a. Zvládneš denně cvičit i více? Zaznamenej do tabulky.